Cozy Studios Zazil-Ha
Hotellet Cozy Studios Zazil-Ha Playa del Carmen ligger inom 1 km från Iglesia de Guadalupe och mindre än 7 minuters promenad från The Union.
Playa del Carmens centrum kan nås på 15 minuters promenad. Kyrkan Nuestra Señora del Carmen ligger också nära detta hotell. Gästerna kommer att uppskatta hotellets läge 500 meter från La 5ta Hacienda. Busstationen Viva Aerobus är belägen i närheten av hotellet.
6 rum på Cozy Studios Zazil-Ha är utrustade med bekvämligheter som luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler. Övriga bekvämligheter inkluderar kylskåp och köksredskap. Badrummen är försedda med en separat toalett och en dusch tillsammans med badlakan och handdukar.
Gästerna kan njuta av det italienska köket på restaurangen Tiramisù Pasteleria Italiana, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.
- Lokala sevärdheter
- Iglesia de Guadalupe - kyrka1000 m
- Terminal foránea de autobuses ADO1,2 km
- Terminal marítima de Playa del Carmen2,1 km
- Flygplatser
- Playa del Carmen Flygplats3 km
Bekvämligheter på boendet
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från hotellet Cozy Studios Zazil-Ha?
Det tar 15 minuter till fots att komma från hotellet Cozy Studios Zazil-Ha till centrum. - ✈
Hur långt är Playa del Carmen från hotellet Cozy Studios Zazil-Ha?
Det är 5 km mellan Playa del Carmen flygplats och hotellet Cozy Studios Zazil-Ha. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Cozy Studios Zazil-Ha?
Gäster på hotellet Cozy Studios Zazil-Ha måste checka ut vid 11:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuds på hotellet Cozy Studios Zazil-Ha?
Gratis avbokning erbjuds till gästerna på hotellet Cozy Studios Zazil-Ha. För mer information, kontakta hotellpersonalen.